• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube
 • banner1
 • banner2
 • banner1
 • OEM & ODM

  OEM & ODM

  Fokusimi në pajisje të vogla kuzhine për 10 vjet dhe të fokusohet në zgjidhjet më të mira aplikim kuzhinë produkte OEM përfshijnë kazan elektrike, tenxhere me presion elektrike, tenxhere me oriz, makinë kos, etj Më shumë se 100 stilet dhe modelet
  shiko më shumë
 • ekspozitë

  ekspozitë

  Ne kemi insistuar gjithmonë në cilësinë, shumë konsumatorë, OEM mbi 15 markë e parë-line vendas dhe 200 + Evropa dhe Shtetet e Bashkuara një markë të dytë-line, është një kuzhinë me cilësi të lartë OEM pajisje të vogla e preferuar
  shiko më shumë
 • CERTIFIKATA

  CERTIFIKATA

  We obtained ISO9001, ISO14001 and BSCI certifications. Products are approved by TUV, ITS, SAA , GS, CE, CE,ETL and ROHS.
  shiko më shumë

mirëpritur në botën e MG kazan

Dyqan kategoritë tona të lartë dhe të zbuloni të gjithë ne duhet të ofrojmë

Shanghai MG bashkëpunimin industrial., LTD., E themeluar në vitin 2007, ne e specializuar në kazan elektrike, prodhimit, zhvillimin dhe shitjen e industrive të lidhura. Përveç kësaj, kompania mund të ofrojë produkte të tjera të tilla si tenxhere me oriz, tenxhere me presion elektrike, etj, e cila është një nga kompanitë që ofrojnë shërbim të plotë për klientët. Kreativiteti dhe konkurrenca e kombinuar me kosto të ulët, teknologji të përparuar dhe strategji të rritjes.

 

rreth nesh

Ne kemi produkte që ju duhet, nga AZ

Cruise në fitore me këtyre markave të mëdha

Dyqan kategoritë tona të lartë dhe të zbuloni të gjithë ne duhet të ofrojmë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
WhatsApp Online Chat !