• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

ngrirësit MG Fresh

Përshkrim i shkurtër:

Filloni një udhëtim të ri Dëgjoni tingujt e ushqimit dhe të kuptojnë çdo nevojë, rivendosur atë në pamjen e saj origjinale dhe për të mbrojtur freskinë e në momentin e parë. Unë jam në shtëpi më të mirë tuaj, frigorifer MG


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  Filloni një udhëtim të ri

  Dëgjoni tingujt e ushqimit dhe të kuptojnë çdo nevojë,

  Rivendosur atë në pamjen e saj origjinale dhe për të mbrojtur freskinë e në momentin e parë.

  Unë jam në shtëpi më të mirë tuaj, frigorifer MG


 • Previous:
 • Next:

 • CR-1.2LF (Z) informacion baze

  stil tank vertikale pikëpamje dera Side
  funksion frigorifer Ngjyrë e bardhë
  Vëllimi total (L) 900 volum të ngrirë (L) /
  valtage vlerësuarat 220 frekuencë vlerësuar (HZ) 50/60
  Fuqia Input (W) 330 Ftohje kapacitetin (kg / 24 orë) /
  Konsumi i energjisë Standard (ngrirja) (KW * h / 24h) 2.4 llojin e klimës N
  niveli i ngrirë / niveli i energjisë /
  antipiretik R600a Pesha (kg) 130
  Nosie db (A) 52 Dimensioni i produktit (width * lartësi thellësia *) (mm) 1200 * 785 * 2000

   

  Tpye dhe Size

  Tpye madhësi
  CR-1.2LF (Z)  1200 * 785 * 2000
  CR-1.8LF (Z)  1800 * 785 * 2000

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !