• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

KL-101 Stainless steel kazan elektrike

Përshkrim i shkurtër:

KL-101 Stainless steel electric kettle specially designed for brewing tea, many years of experience in foreign trade export electric kettle, products have passed international authoritative certification   Packing Specification Carton box size(mm/16pcs) N.W.(kg/12pcs) G.W.(kg/12pcs) QTY/20′GP(pcs) QTY/40′GP(pcs) QTY/40’HQ(pcs) 660*410*345 15.50 16.20 4800 9936 11648   Function & Features Gooseneck pot body One-click open design Can receive wire spool 360 degree rotationa...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  KL-101 Stainless steel ibrik elektrike të projektuara posaçërisht për çaj pirja, shumë vite përvojë në të eksportit të tregtisë së jashtme kazan elektrike, produktet kanë kaluar certifikimin ndërkombëtar autoritative

   

  Paketimi Specifikimi

  Madhësia kuti kartoni (mm / 16pcs) NW (kg / 12pcs) GW (kg / 12pcs) QTY / 20'GP (copë) QTY / 40'GP (copë) QTY / 40'HQ (copë)
  660 * 410 * 345 15.50 16.20 4800 9936 11648

   

  Function & Features

  body mbajtës i lakuar pot

  One-click dizajn të hapur

  Mund të marrë rrotë teli

  360 shkallë bazë rrotulluese cordless

  Mbrojtja Katër sigurisë

  kaloni Elegant kyçe

   

  Aplikimi dhe përdorimi

  organizatat e biznesit, supermarkete, dyqane të mëdha, dyqanet zinxhir, shitjet e mëdha, yll-vlerësuarat hotele, restorante, agjentët e udhëtimit, barnatore.

  Të përshtatshme për kafe, çaj, qumësht, etj

   

  shërbimit Custom

  Ne ofrojmë shërbimin në përputhje me kërkesat e konsumatorit, duke përfshirë madhësinë e ri kazan elektrike, materiale, ngjyra, paketimin, dizajn, etj, duhet të ketë një të përshtatshme për ju, ju lutem kontaktoni në adresën e postës elektronike të shërbimit

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Pikat specifikim

  kapacitet

  1.2L

  Materiali i trupit kryesor

  SUS 304

  peshë

  1.2kg

  Specifikimet teknike

  specifikimet Dizajn 

   

  Specifikimet teknike 

  Color (s) 

  copë

   

  kapacitet 

  1.5 / 1.8L 

  Materiali i trupit kryesor 

  SUS 304

   

  Gjatësia Cord 

  0.75 m

  Pesha dhe dimensione 

   

  frekuencë 

  50 / 60Hz

  Përmasat e produktit  

  190 X 190 X 230 mm

   

  wattage 

  1500W

  madhësia Paketimi

  240x240x240 mm

   

  tension 

  220V

  Pesha e produktit 

  1.0 kg

   

   

   

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !