• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

KL-181 Stainless steel kazan elektrike

Përshkrim i shkurtër:

China’s leading manufacturer of electric kettle,10 years experience in kitchen small home appliance manufacturing,product by Chinese and international authoritative testing   Packing Specification Carton box size(mm/12pcs) N.W.(kg/12pcs) G.W.(kg/12pcs) QTY/20′GP(pcs) QTY/40′GP(pcs) QTY/40’HQ(pcs) 585*395*495 12.00 10.50 3180 6120 7320   Function & Features Can receive wire spool Food grade stainless steel Large caliber design at the border Accurate temperature cont...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  prodhuesi Kinës kryesor i kazan elektrike, 10 vjet eksperiencë në prodhim kuzhinë aplikim të vogël në shtëpi, produkt nga testimi autoritative kineze dhe ndërkombëtare

   

  Paketimi Specifikimi

  Madhësia kuti kartoni (mm / 12pcs) NW (kg / 12pcs) GW (kg / 12pcs) QTY / 20'GP (copë) QTY / 40'GP (copë) QTY / 40'HQ (copë)
  585 * 395 * 495 12.00 10.50 3180 6120 7320

   

  Function & Features

  Mund të marrë rrotë teli

  klasën e ushqimit çelik inox

  dizajn të kalibrit të madh në kufi

  kontrollit të sakta të temperaturës, vlim të plotë

  Inox rrjetë çeliku

  360 shkallë bazë rrotulluese cordless

   

  Aplikimi dhe përdorimi

  organizatat e biznesit, supermarkete, dyqane të mëdha, dyqanet zinxhir, shitjet e mëdha, yll-vlerësuarat hotele, restorante, agjentët e udhëtimit, barnatore.

  Të përshtatshme për kafe, çaj, qumësht, etj

   

  shërbimit Custom

  Ne ofrojmë shërbimin në përputhje me kërkesat e konsumatorit, duke përfshirë madhësinë e ri kazan elektrike, materiale, ngjyra, paketimin, dizajn, etj, duhet të ketë një të përshtatshme për ju, ju lutem kontaktoni në adresën e postës elektronike të shërbimit

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Pikat specifikim

  kapacitet

  1.5 / 1.8L

  Materiali i trupit kryesor

  SUS 304

  peshë

  1.2kg

  Specifikimet teknike

  specifikimet Dizajn 

   

  Specifikimet teknike 

  Color (s) 

  copë

   

  kapacitet 

  1.5 / 1.8L 

  Materiali i trupit kryesor 

  SUS 304

   

  Gjatësia Cord 

  0.75 m

  Pesha dhe dimensione 

   

  frekuencë 

  50 / 60Hz

  Përmasat e produktit  

  190 X 190 X 230 mm

   

  wattage 

  1500W

  madhësia Paketimi

  240x240x240 mm

   

  tension 

  220V

  Pesha e produktit 

  1.2 kg

   

   

   

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !