• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

KL-18 Stainless steel kazan

Përshkrim i shkurtër:

The export of China’s leading manufacturer of electric kettle,many years of experience in foreign trade export,KL-18 Stainless steel kettle passed the international authoritative certification   Packing Specification Carton box size(mm/12pcs) N.W.(kg/12pcs) G.W.(kg/12pcs) QTY/20′GP(pcs) QTY/40′GP(pcs) QTY/40’HQ(pcs) 615*415*515 12.50 13.80 3120 6120 7260     Function & Features 1.360 degree rotational cordless base 2.Boil-dry and overheating protection 3.Food ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  Eksporti nga prodhuesit kryesorë të Kinës e kazan elektrike, shumë vite përvojë në eksport të tregtisë së jashtme, KL-18 Stainless steel kazan kaluar certifikimit ndërkombëtar autoritative

   

  Paketimi Specifikimi

  Madhësia kuti kartoni (mm / 12pcs) NW (kg / 12pcs) GW (kg / 12pcs) QTY / 20'GP (copë) QTY / 40'GP (copë) QTY / 40'HQ (copë)
  615 * 415 * 515 12.50 13.80 3120 6120 7260

   

   

  Function & Features

  1.360 shkallë bazë rrotulluese cordless

  2.Boil-thatë dhe mbrojtjen mbinxehje

  çelik klasën 3.Food

  kontrollit 4.accurate temperatura, vlim të plotë

  5.Stainless rrjetë çeliku

   

  Aplikimi dhe përdorimi

  organizatat e biznesit, supermarkete, dyqane të mëdha, dyqanet zinxhir, shitjet e mëdha, yll-vlerësuarat hotele, restorante, agjentët e udhëtimit, barnatore.

  Të përshtatshme për kafe, çaj, qumësht, etj

   

  shërbimit Custom

  Ne ofrojmë shërbimin në përputhje me kërkesat e konsumatorit, duke përfshirë madhësinë e ri, materiale, ngjyra, paketimin, dizajn, etj, duhet të ketë një të përshtatshme për ju, ju lutem kontaktoni në adresën e postës elektronike të shërbimit


 • Previous:
 • Next:

 • Pikat specifikim

  kapacitet

  1.5 / 1.8L

  Color (s)

  Argjend

  peshë

  0.8kg

   

  Specifikimet teknike

  specifikimet Dizajn 

   

  Specifikimet teknike 

  Color (s) 

  Argjend

   

  kapacitet 

  1.5 / 1.8 L 

  Materiali i trupit kryesor 

  SUS 304

   

  Gjatësia Cord 

  0.75 m

  Pesha dhe dimensione 

   

  frekuencë 

  50 / 60Hz

  Përmasat e produktit  

  190 X 190 X 230 mm

   

  wattage 

  1800W

  madhësia Paketimi

  240x240x240 mm

   

  tension 

  220V

  Pesha e produktit 

  1.2 kg

   

   

   

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !