• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

KL-18GE Termoizolues kazan elektrike

Përshkrim i shkurtër:

KL-18GE Thermal insulation electric kettle with color steel pot body, high-end quality, capacity 1.8L, convenient one-key open design, the use of strix thermostat, after 12000 switch test, the whole joint high-end electric kettle, 5 consecutive years of sales ahead, safe and healthy Good kettle, the preferred all-line brand   Packing Specification Carton box size(mm/12pcs) N.W.(kg/12pcs) G.W.(kg/12pcs) QTY/20′GP(pcs) QTY/40′GP(pcs) QTY/40’HQ(pcs) 585*395*495 12.50 13.80 3120 6120 72...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  KL-18GE Izolimi termik kazan elektrike me trup çeliku ngjyrë tenxhere, me cilësi të lartë fund, 1.8L kapaciteteve, përshtatshëm dizajn një-kyç të hapur, përdorimi i Strix termostat, pasi 12000 testi kaloni, të gjithë e përbashkët kazan fund të lartë elektrike, 5 vjet rresht e shitjes përpara, të sigurt dhe të shëndetshëm ibrik mirë, e preferuar të gjithë-line markë

   

  Paketimi Specifikimi

  Madhësia kuti kartoni (mm / 12pcs) NW (kg / 12pcs) GW (kg / 12pcs) QTY / 20'GP (copë) QTY / 40'GP (copë) QTY / 40'HQ (copë)
  585 * 395 * 495 12.50 13.80 3120 6120 7200

   

  Function & Features

  1.Unique dyfishtë dizajn izolim mbyllje

  2.Easy të mbani pajisjen shasi kabllor dredha-dredha

  Dizajni 3.Fashion byk

  4.Large Caliber Projektimi

  5.A kyç fikje kaloni

  6,360 ° bazë të ndarë, marr dhe vendin më lehtë

  7.SUS klasën e 304 ushqimit çelik inox

   

  Aplikimi dhe përdorimi

  organizatat e biznesit, supermarkete, dyqane të mëdha, dyqanet zinxhir, shitjet e mëdha, yll-vlerësuarat hotele, restorante, agjentët e udhëtimit, barnatore.

  Të përshtatshme për kafe, çaj, qumësht, etj

   

  shërbimit Custom

  Ne ofrojmë shërbimin në përputhje me kërkesat e konsumatorit, duke përfshirë madhësinë e ri kazan elektrike, materiale, ngjyra, paketimin, dizajn, etj, duhet të ketë një të përshtatshme për ju, ju lutem kontaktoni në adresën e postës elektronike të shërbimit

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Pikat specifikim

  kapacitet

  1.5 / 1.8L

  Color (s)

  i kuq

  peshë

  1.4kg

   

  Specifikimet teknike

  specifikimet Dizajn 

   

  Specifikimet teknike 

  Color (s) 

  i kuq

   

  kapacitet 

  1.5 / 1.8 L 

  Materiali i trupit kryesor 

  SUS 304

   

  Gjatësia Cord 

  0.75 m

  Pesha dhe dimensione 

   

  frekuencë 

  50 / 60Hz

  Përmasat e produktit  

  185 x 185 x 230 mm

   

  wattage 

  1800W

  madhësia Paketimi

  190x190x260 mm

   

  tension 

  220V

  Pesha e produktit 

  1.4 kg

   

   

   

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !