• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

KL-18GF kazan izolim termik

Përshkrim i shkurtër:

MG different series of electric kettle shape beautiful fashion, energy saving and environmental protection, to meet the needs of fast and safe cooking water, can help you create tea out of the ordinary mellow and rich, bring you healthy life, KL-18GF selling water kettle model   Packing Specification Carton box size(mm/12pcs) N.W.(kg/12pcs) G.W.(kg/12pcs) QTY/20′GP(pcs) QTY/40′GP(pcs) QTY/40’HQ(pcs) 585*395*495 12.50 13.80 3120 6120 7200   Function & Features 1.Unique do...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  MG seri të ndryshme të formës kazan elektrike modës bukur, kursimit të energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit, për të përmbushur nevojat e të shpejtë dhe të sigurt ujë gatim, mund të ju ndihmojë të krijojë çaj nga Mellow zakonshëm dhe të pasur, t'ju sjellë jetë të shëndetshme, KL-18GF ujit të shitur modeli ibrik

   

  Paketimi Specifikimi

  Madhësia kuti kartoni (mm / 12pcs) NW (kg / 12pcs) GW (kg / 12pcs) QTY / 20'GP (copë) QTY / 40'GP (copë) QTY / 40'HQ (copë)
  585 * 395 * 495 12.50 13.80 3120 6120 7200

   

  Function & Features

  1.Unique dyfishtë dizajn izolim mbyllje

  2.Easy të mbani pajisjen shasi kabllor dredha-dredha

  Dizajni 3.Fashion byk

  4.A kyç fikje kaloni

  5,360 ° bazë të ndarë, marr dhe vendin më lehtë

  6.LED Switch Key

  filter çeliku 7.Stainless

   

  Aplikimi dhe përdorimi

  organizatat e biznesit, supermarkete, dyqane të mëdha, dyqanet zinxhir, shitjet e mëdha, yll-vlerësuarat hotele, restorante, agjentët e udhëtimit, barnatore.

  Të përshtatshme për kafe, çaj, qumësht, etj

   

  shërbimit Custom

  Ne ofrojmë shërbimin në përputhje me kërkesat e konsumatorit, duke përfshirë madhësinë e ri, materiale, ngjyra, paketimin, dizajn, etj, duhet të ketë një të përshtatshme për ju, ju lutem kontaktoni në adresën e postës elektronike të shërbimit


 • Previous:
 • Next:

 • Pikat specifikim

  kapacitet

  1.5 / 1.8L

  Color (s)

  i purpurtë

  peshë

  1.4kg

   

  Specifikimet teknike

  specifikimet Dizajn 

   

  Specifikimet teknike 

  Color (s) 

  i purpurtë

   

  kapacitet 

  1.5 / 1.8 L 

  Materiali i trupit kryesor 

  SUS 304

   

  Gjatësia Cord 

  0.75 m

  Pesha dhe dimensione 

   

  frekuencë 

  50 / 60Hz

  Përmasat e produktit  

  185 x 185 x 230 mm

   

  wattage 

  1800W

  madhësia Paketimi

  190x190x260 mm

   

  tension 

  220V

  Pesha e produktit 

  1.4 kg

   

   

   

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !