• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

KL-XS-3A tenxhere me oriz

Përshkrim i shkurtër:

Focus on rice cooker manufacturing,products are exported to Europe and the United States and Germany   Packing Specification Carton box size(mm/ctn) Capacity Power(W) QTY/20′GP(pcs) QTY/40′GP(pcs) QTY/40’HQ(pcs) 490×490×5158pcs/ctn 1.0L/3cups  400 1834 3815 4500 810×270×5256pcs/ctn 1.5L/8cups  500 1410 2932 3460 575×290×575 4pcs/ctn 1.8L/10cups  700 1152 2396 2828 575×295×605 4pcs/ctn 2.2L/13cups  900 1091 2270 2678 650×330×660 4pcs/ctn 2.8L/15cups  1000 803 1670 1971 &nb...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  Fokusimi në prodhimin e tenxhere me oriz, produktet eksportohen për në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara dhe Gjermania

   

  Paketimi Specifikimi

  Madhësia kuti kartoni (mm / CTN) kapacitet Fuqia (W) QTY / 20'GP (copë) QTY / 40'GP (copë) QTY / 40'HQ (copë)
  490 x 490 cm 5158pcs / ctn 1.0L / 3cups  400 1834 3815 4500
  810 x 270 cm 5256pcs / ctn 1.5L / 8cups  500 1410 2932 3460
  575 x 290 x 575
  4pcs / ctn
  1.8L / 10cups  700 1152 2396 2828
  575 x 295 x 605
  4pcs / ctn
  2.2L / 13cups  900 1091 2270 2678
  650 × 330 × 660
  4pcs / ctn
  2.8L / 15cups  1000 803 1670 1971

   

   

  Function & Features

  1.Thread pllakën e ngrohjes

  Mbrojtja 2.Dry djegie-rezistente

  shkop 3.NOT dhe derdhjes

  fshikëz 4.Cellular

  çelsin 5.Comfortable mekanike

  Dizajni 6.Antistatic plug

  7.Multi-përdorim koshi 

   

  Aplikimi dhe përdorimi

  organizatat e biznesit, supermarkete, dyqane të mëdha, dyqanet zinxhir, shitjet e mëdha, yll-vlerësuarat hotele, restorante, agjentët e udhëtimit, barnatore.

  Të përshtatshme për gatim, qull gatim, supë zier, perime steamed, etj

   

  shërbimit Custom

  Ne ofrojmë shërbimin në përputhje me kërkesat e konsumatorit, duke përfshirë një madhësi të re tenxhere me oriz, materiale, ngjyra, paketimin, dizajn, etj, duhet të ketë një të përshtatshme për ju, ju lutem kontaktoni shërbimin e postës


 • Previous:
 • Next:

 • Pikat specifikim

  Gjatësia Cord

  1.0m

  wattage

  700 / 1000W

  Kupën

  PO

  Specifikimet teknike

  specifikimet Dizajn 

   

  aksesorë 

  Përmasat e produktit 

  280x280x290mm

   

  Kupën

  po

  Color (s)

  Red brown

   

  Multi-Perdorimi koshi 

  po

  Specifikimet teknike 

   

  Rice lugë 

  po

  tension

  220V

   

   

   

  frekuencë

  50 / 60Hz

   

   

   

  Gjatësia Cord

  1.0m

   

   

   

  kapacitet

  2.2 / 2.8L

   

   

   

  wattage

  700 / 1000W

   

   

   

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !