• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

tenxhere KL-ZS-3 Electric Rajs

Përshkrim i shkurtër:

Focus areas of kitchen home appliance, 10 years,China’s leading electric rice cooker manufacturer,KL-ZS-3 electric rice cooker,loved by domestic and international customers,using the eu and the German standard,long-term exports of Germany   Packing Specification Carton box size(mm/4ctn)  Capacity  Power  QTY/20′GP(pcs)  QTY/40′GP(pcs)  QTY/40’HQ(pcs)  455*230*520 0.6L /3cups 300W 2058 4263 4998 500*250*525 1L /5cups 400W 1707 3535 4145 540*270*570 1.5L/8cups 500W 1348 2792...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  Përqëndrohet fushat e aplikim në shtëpi kuzhinë, 10 vjet, prodhuesit kryesorë të Kinës furnelë elektrike oriz, KL-ZS-3 tenxhere elektrike oriz, të dashur nga konsumatorët vendas dhe ndërkombëtarë, duke përdorur BE-së dhe standarde gjermane, eksportet afatgjatë të Gjermanisë

   

  Paketimi Specifikimi

  Madhësia kuti kartoni (mm / 4ctn)  kapacitet  pushtet  QTY / 20'GP (copë)  QTY / 40'GP (copë)  QTY / 40'HQ (copë)
   455 * 230 * 520 0.6L / 3cups 300W 2058 4263 4998
  500 * 250 * 525 1L / 5cups 400W 1707 3535 4145
  540 * 270 * 570 1.5L / 8cups 500W 1348 2792 3273
  580 * 295 * 595 1.8L / 10cups 700W 1100 2279 2671
  655 * 328 * 699 2.8L / 15cups 1000W 756 1616 1752

   

  Function & Features

  Me cilësi të lartë pjatë ngrohje

  Mbrojtja e thatë djegie-rezistente

  karakteristika me avull

  fshikëz Cellular

  switche rehatshme mekanike

  Dizajni antistatike plug

   

  Aplikimi dhe përdorimi

  organizatat e biznesit, supermarkete, dyqane të mëdha, dyqanet zinxhir, shitjet e mëdha, yll-vlerësuarat hotele, restorante, agjentët e udhëtimit, barnatore.

  Të përshtatshme për gatim, qull gatim, supë zier, perime steamed, etj

   

  shërbimit Custom

  Ne ofrojmë shërbimin në përputhje me kërkesat e konsumatorit, duke përfshirë një madhësi të re tenxhere me oriz, materiale, ngjyra, paketimin, dizajn, etj, duhet të ketë një të përshtatshme për ju, ju lutem kontaktoni shërbimin e postës


 • Previous:
 • Next:

 • Pikat specifikim

  Gjatësia Cord

  1.0m

  wattage

  400/500/700/900 W

  Kupën

  PO

  Specifikimet teknike

  specifikimet Dizajn 

   

  aksesorë 

  Përmasat e produktit 

  295x295x305 mm

   

  Kupën

  po

  Color (s)

  e bardhë

   

  Multi-Perdorimi koshi 

  po

  Specifikimet teknike 

   

  Rice lugë 

  po

  tension

  220V

   

   

   

  frekuencë

  50 / 60Hz

   

   

   

  Gjatësia Cord

  1.0m

   

   

   

  kapacitet

  1,0 / 1,5 / 1,8 / 2,2 L

   

   

   

  wattage

  400/500/700/900 W

   

   

   

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !