• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

MG BC-BD150 frigorifer

Përshkrim i shkurtër:

MG BC – BD150 Freezer is sold by MG, national quality assurance. Small cold ark, energy-saving, suit convenience store especially     Large freezing force design The same time comparable to ordinary freezer frozen more food; the use of cell survival technology, deep into the food cell coagulation ice crystals, to ensure that food nutrition is not lost for you and your family to keep more delicious. Airflow low frost system Bring together natural inspiration, innovative appli...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  MG BC - BD150 Freezer është shitur nga MG, sigurimin e cilësisë kombëtare. arka të vogla të ftohtë, kursimit të energjisë, kostum komoditet dyqan sidomos

   

   

  2Large force ngrirjes dizajn

  Në të njëjtën kohë i krahasueshëm me frigorifer të zakonshëm të ngrirë më shumë ushqim; përdorimi i teknologjisë mbijetesës qelizore, thellë në kristale akulli koagulimit qelizë ushqim, për të siguruar se të ushqyerit e ushqimit nuk është e humbur për ju dhe familjen tuaj për të mbajtur më të shijshme.

  分割 线

  图 2Airflow sistem acar e ulët

  Sjellë së bashku frymëzim natyror, zbatimin inovative të teknologjisë dehumidification, filtrimit efikas të molekulave të ujit në botën e jashtme, të zvogëlojë sasinë e acar, në mënyrë efektive për të përmirësuar mjedisin e magazinimit

   

   

   

  分割 线

  图 三ndreqës Global sistem memec

  Integrimi i forcës ekspertëve, risi në teknologji thelbësore heshtur, në mënyrë që e gjithë familja të gëzojnë të teknologjisë MG memec.


 • Previous:
 • Next:

 • Informata themelore

  stil tank horizontale pikëpamje dera e vetme
  funksion Ftohëse konvertimit ngrirje Ngjyrë e gjelbër
  Vëllimi total (L) 150 volum të ngrirë (L) 150
  valtage vlerësuarat 220 frekuencë vlerësuar (HZ) 50/60
  Fuqia Input (W) 85 Ftohje kapacitetin (kg / 24 orë) 18
  Konsumi i energjisë Standard (ngrirja) (KW * h / 24h) 0.49 llojin e klimës SN N ST T
  niveli i ngrirë 4 niveli niveli i energjisë 1 niveli
  antipiretik R600a Pesha (kg) 36
  Nosie db (A) 36 Dimensioni i produktit (width * lartësi thellësia *) (mm) 705 * 550 * 865

   

  Lloji dhe madhësia

  lloj madhësi
  PES / BD-100  545 * 550 * 865
  BC / BD-150  705 * 550 * 865
  BC / BD-200  905 * 550 * 865

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !