• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

MG BC-BD150 frigorifer (panel Ordinary)

Përshkrim i shkurtër:

The MG refrigerator adopts the latest refrigeration technology to ensure food nutrition not to lose, there are large and cold cabinets, small refrigerators, commercial cabinets, thermoelectric cabinets, and other models for your choice   multi-usage Cold storage, point, freezing, refrigeration, deep freezing, freezing (10 ℃ to 26 ℃), can satisfy the demands of different goods storage, convenient multi-usage         3D reverse cycling cold technology 3D countercycl...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  Frigorifer MG miraton teknologjinë më të fundit për të siguruar ftohje të ushqyerit e ushqimit jo për të humbur, ka kabinete të mëdha dhe të ftohtë, frigoriferë të vogla, kabinete komerciale, kabinete thermoelectric, dhe modele të tjera për zgjedhjen tuaj

   


  图 1

  multi-përdorimi

  magazinimit të ftohtë, pika, ngrirjes, ftohje, ngrirje të thellë, ngrirje (10 ℃ për 26 ℃), mund të kënaqë kërkesat e magazinimit të mallrave të ndryshme, i përshtatshëm multi-përdorimi

   

   

   

  分割 线

   

  图 2

  3D kundërt çiklizmit teknologji të ftohtë

  3D teknologji kundërciklike ftohje, i lartë prodhon mjaftueshëm kondicionim, sepse mbytet gravitetit, kështu që ndryshimi i temperaturës në dhomë frigorifer është i vogël, sasia e ftohtë nuk është e humbur.

  分割 线

  图 三

  shkumë Cellular

   

  Nga frymëzimi celulare, tensionit të lartë të ri microporous shkumës zeje. Reduktuar humbjen e ftohjes dhe përmirësimit të efikasitetit të ftohjes janë të lidhura më ngushtë me metodat tradicionale shkumuar.

   


 • Previous:
 • Next:

 • BC-BD150 基本 信息

  样式 卧式 坦克 外表 单 门
  功能 冷冻 冷冻 转化 颜色 白色
  总 体积 (L) 150 冷冻 量 (L) 150
  额定 电压 220 额定 频率 (HZ) 50/60
  输入 功率 (W) 85 制冷 量 (kg / 24 orë) 18
  标准 功耗 (冷冻) (KW * h / 24 orë) 0.49 气候 类型 SN N ST T
  冷冻 水平 4 级 能级 1 级
  制冷 剂 剂 R600a 重量 (kg) 36
  Nosie db (A) 36 产品 尺寸 (宽 * 深 * 高) (mm) 705 * 550 * 865

   

  类型 和 大小

  类型 尺寸
  PES / BD-100  545 * 550 * 865
  BC / BD-150  705 * 550 * 865
  BC / BD-200  905 * 550 * 865

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !