• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

MG akullore frigorifer

Përshkrim i shkurtër:

The related products are certified by “3C” certification, energy conservation and environmental protection certification, European CE certification, CB certification and American UL certification. The company is committed to technical innovation, and has the initiative to pioneer the technology of instant refrigeration   Thickening cabinet design Ice cover 70 ㎜ large and thick quilt Foam layer thickness of the door up to 70 mm, effectively prevent the loss of cooling capaci...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  E produkteve të përafërta janë të certifikuara nga certifikimit "3C", ruajtjen e energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit certifikimit, certifikimit Evropian CE, CB certifikimit dhe certifikimit amerikan UL. Kompania është e angazhuar për risi teknike, dhe ka nismën për pionier teknologjinë e ftohje të menjëhershme

   

  1

  Dizajni Thickening kabineti

  Ice mbuluar 70 ㎜ jorgan të mëdha dhe të trasha

  Foam trashësi shtresë e derës deri në 70 mm, në mënyrë efektive të parandaluar humbjen e kapacitetit ftohës, efekti ruajtjen e nxehtësisë është refrigerants good.Super, ngrirë më të fortë.

   

  分割 线

   

  2Projektimi i të nxehtit

  Një njeri i pashpirt i cili nuk ka frikë nga një nxehtësi. 10 ℃ - 38 ℃ e varg ekstreme të temperaturës, kompresor mund të punojnë, nuk do të prodhojë fenomen temperaturë të lartë për mallrat. Pa frikën e nxehtë e verës, të mbajtur ftohtë në frigorifer.

  10 ℃ - 38 ℃ varg super të gjatë temperatura, kompresor mund të punojnë normalisht. Pa frikën e nxehtë e verës, sigurohuni që ushqimi nuk është e ngrirë.

   

  分割 线

  3Forcimi derë qelqi trupit
  rojet e sigurisë freskëta dhe të shijshmeçeliku të veshura trupit derë xhami, mund të përballojë 200 peshë jin, në mënyrë efektive të parandaluar peshë të rëndë për të vënë dhe të shkaktojë dera xhami të dilnin.
  4Projektimit përpara Le konsumatorët të kenë një vështrim në atë onceLeaning përpara projektimin, zgjeruar lartësinë e arkës ftohtë, zgjerojnë zonën e ekranit, le konsumatori e di mallrat në bufe në mënyrë të qartë.

 • Previous:
 • Next:

 • Informata themelore

  stil tank horizontale pikëpamje dera e vetme
  funksion Ftohëse konvertimit ngrirje Ngjyrë blu
  Vëllimi total (L) 160 volum të ngrirë (L) 160
  valtage vlerësuarat 220 frekuencë vlerësuar (HZ) 50/60
  Fuqia Input (W) 88 Ftohje kapacitetin (kg / 24 orë) 20
  Konsumi i energjisë Standard (ngrirja) (KW * h / 24h) 0.52 llojin e klimës SN N ST T
  niveli i ngrirë 4 niveli niveli i energjisë 1 niveli
  antipiretik R600a Pesha (kg) 36
  Nosie db (A) 36 Dimensioni i produktit (width * lartësi thellësia *) (mm) 610 * 710 * 794

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !