• facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

MG-SDSC1800 frigorifer

Përshkrim i shkurtër:

Refrigerated and frozen conversions Professional system matching design, cryogenic temperature ≤ -18 ℃, cold storage temperature range 0-10 ℃, a multi-purpose machine to meet a variety of refrigeration needs.              


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  specifikat e produktit

  Produkt Tags

  1Frigorifer dhe conversions ngrira
  përputhen sistemi profesional të projektimit, temperatura ≤ cryogenic -18 ℃, magazinimit të ftohtë varg temperatura 0-10 ℃, një makinë multi-qëllim për të përmbushur një shumëllojshmëri të nevojave ftohje.

   

   

   

   

   

   

   

  分割 线


 • Previous:
 • Next:

 • Informata themelore

  stil tank horizontale pikëpamje Dera e lartë e hapur
  funksion Ftohëse konvertimit ngrirje Ngjyrë E verdhe
  Vëllimi total (L) 950 volum të ngrirë (L) 950
  valtage vlerësuarat 220 frekuencë vlerësuar (HZ) 50/60
  Fuqia Input (W) 450 Ftohje kapacitetin (kg / 24 orë) 140
  Konsumi i energjisë Standard (ngrirja) (KW * h / 24h) 3.0 llojin e klimës 4 / T
  niveli i ngrirë 4 niveli niveli i energjisë 3 niveli
  antipiretik R290 Pesha (kg) 140
  Nosie db (A) 54 Dimensioni i produktit (width * lartësi thellësia *) (mm) 1836 * 966 * 870

   

  Llojin dhe madhësinë

  lloj madhësi 
  SC / SD-1600 1600 * 800 * 870
  SC / SD-1800 1836 * 966 * 870
  SC / SD-2100 2100 * 966 * 870
  SC / SD-2300 2336 * 966 * 870

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !